Aktuality


Winery On Creations získalo dvě zlaté medaile!

Winery On Creations získalo dvě zlaté medaile!

Vinařství Winery On Creations získalo dvě zlaté medaile na soutěži MUNDUS VINI 2023 za vína DEMUERTE GOLD a DEMUERTE DELUXE. 

Generální ředitel Pablo Cortés vyjádřil svou radost z ocenění, která doplňují zlatou medaili, kterou DEMUERTE GOLD získalo před několika týdny na Sakura Awards.

Závazek vinařství k udržitelnosti a společenské odpovědnosti zvýšil jeho popularitu mezi spotřebiteli a jeho vína DEMUERTE se stala celosvětově úspěšnými a jsou přítomna ve 39 zemích na pěti kontinentech.


Ferro13 - skvělá vína z Itálie s originální etiketou.

Ferro13 - skvělá vína z Itálie s originální etiketou.

Ferro13 je atypický vinařský projekt vyznačující se geniálním propojením vína s designem a kreativitou. Od výroby vína, přes originální etikety, až po vzhled webových stránek, Ferro13 je něco, co tady ještě nebylo. Každé víno má svůj vyšperkovaný recept a definuje ho mnoho různých charakteristik.


Prestižní ocenění pro Tsarine Champagne

Prestižní ocenění pro Tsarine Champagne

Seznamte se s Tsarine Champagne Blanc de Blancs Brut.
Toto skvělé šampaňské získalo dvě nová prestižní ocenění!
Zlatou medaili ze soutěže BERLINER WINE TROPHY 2022 a zlatou medaili z 16. ročníku World FEMINALISE Competition.


Novinka z Itálie! Pasqua Vigneti e Cantine.

Novinka z Itálie! Pasqua Vigneti e Cantine.

Pasqua Vigneti e Cantine je vinařská společnost vyrábějící kvalitní benátská a italská vína, jejíž historie sahá daleko do minulosti. Je jedním z lídrů na italské i zahraničním trhu.


Domäne Wachau

Domäne Wachau

Riesling i Veltliner z nejlepší evropské vinice  a třetí nejlepší vinice světa roku 2020 dle  world's best vineyards. To jsou vína z Domäne Wachau.


Chateau Montaiguillon

Chateau Montaiguillon

Rodinná firma: Již čtvrtá generace drží klíče od Chateau Montaiguillon, každá z nich hledá dokonalost jak při kultivaci vinice tak při výrobě výjimečných vín. Tvorba vína se provádí s maximem přesnosti, ruku v ruce s tradičními výrobními procesy včetně zrání vína v dubových sudech po dobu nejméně 12 měsíců. Každým rokem se provádí přísný výběr hroznů, které jsou základem pro výrobu ideálního rafinovaného vína.


Agustí Torelló Mata

Agustí Torelló Mata

Agustí Torelló Mata je z rodiny krejčích a hudebníků.  Narodil se v Sant Sadurní d’Anoia v roce 1935. Začal pracovat již ve svých 14letech.  Když mu bylo 18, otevřel první laboratoř pro analýzu vína v Sant Sadurní.