Naši vinaři


Cellier des Princes

Cellier des Princes

Společnost vznikla spojením vícero vinařství z oblasti Chateaneuf-du-Pape a existuje od roku 1925. Pod značkou Cellier des Princes spolupracuje okolo 120 vinařů z oblasti Rhony. 


Maison Duval-Leroy

Maison Duval-Leroy

Maison Duval-Leroy, od roku 1859. Téměř sto šedesát let inovací v oblasti šampaňského... A již nyní se rýsuje budoucnost dokonalosti.


Cantina Tramin Kellerei

Cantina Tramin Kellerei

Je páteří jednoho z nejstarších vinařských družstev v Alto Adige. Ztělesňuje typické vlastnosti regionu: sílu přírody a paletu smyslových požitků. Využívá vlastního tvůrčího a produktivního zaměření na kvalitu, inovaci, a vyrábí vína, která tyto vlastnosti odrážejí v láhvi.


Agustí Torelló Mata

Agustí Torelló Mata

Agustí Torelló Mata je z rodiny krejčích a hudebníků.  Narodil se v Sant Sadurní d’Anoia v roce 1935. Začal pracovat již ve svých 14letech.  Když mu bylo 18, otevřel první laboratoř pro analýzu vína v Sant Sadurní.


Pasqua Vigneti e Cantine.

Pasqua Vigneti e Cantine.

Pasqua Vigneti e Cantine je vinařská společnost vyrábějící kvalitní benátská a italská vína, jejíž historie sahá daleko do minulosti. Je jedním z lídrů na italské i zahraničním trhu.


Azienda Agricola Lorenzon

Azienda Agricola Lorenzon

V roce 1974 bylo toto rodinné vinařství založeno. V letech 1974 – 1990 z prvotně zakoupených 5 hektarů pozemku pro vinice se přikupovalo až na dnešních 100 hektarů. V roce 1991 byla osázena vinice pro značku vín „ I Feudi di Romans“.