Listopadové oslavy Beaujolais

Listopadové oslavy Beaujolais

Přestože většina z nás vzpomíná v pochmurném listopadovém počasí na radostné letní dny, svět vinařů pokračuje v podzimních oslavách vína. 


Letní růžové osvěžení

Letní růžové osvěžení

Určitě to znáte. Horký letní večer, dobrá společnost a přeci tomu něco chybí. Tím chybějícím členem party je láhev dobrého vína. No a co víc si umíte představit k létu než nachlazené růžové.


Září, měsíc vína

Září, měsíc vína

Pokud zimní měsíce jsou určeny milovníkům zabijaček, tak září je oblíbený měsíc milovníků vína. Pro vinaře je to naopak měsíc nejnáročnější. Nejenže se dokončují sklizně, ale připravuje se také vinobraní, které má úspěšné sklizně oslavit...


Nekonečná krása olivových olejů

Nekonečná krása olivových olejů

Někteří lidé se olivovému oleji vyhýbají jako čert kříži, aby nenabrali „zbytečné“ kalorie. Jiní naopak tyto oleje zařazují do svých diet pro stimulaci metabolismu. Jistý fakt je, že olivové oleje jsou známy pro své blahodárné účinky...


TRAPICHE PURE Malbec

TRAPICHE PURE Malbec

Čistý, ryzí a nespoutaný. To jsou charakteristiky, které přesně definují povahu vína TRAPICHE PURE Malbec. 100% přírodní Malbec bez zrání v sudech a silná koncentrace ovocných chutí a vůní odráží věrně místo svého původu.