Oilalá

Corantina a její silné polyfenoly

Většina našich olivovníků je v odrůdě oliv Corantina. Získáváme olivový olej bohatý na ovocnost spolu s pikantními a nahořklými náznaky, kterými se vyznačuje velmi vysoká koncentrace polyfenolů, velmi silné antioxidanty (obsahuje více než trojnásobné množství polyfenolů ve srovnání s většinou olivových olejů na trhu).

(Pozn.: Polyfenoly dávají olivovému oleji určitou hořkost a štiplavost. Tyto senzorické vlastnosti ucítíte především na kořeni jazyka. Jinak hořkost a štiplavost je typickým znakem kvalitního prémiového oleje.)

 

Unikátní design a inovativní balení

Spolupracujeme s nejinovativnějšími umělci a designéry, abychom vytvořili mistrovká díla, kterou budou cestovat po celém světě, abychom našim zákazníkům nabídli nezapomenutelný zážitek.

 

Prestižní zákazníci po celém světě

Naše výrobky jsou prezentovány ve vice jak 22 zemích světa a jsme mezinárodně uznávanou prémiovou značkou. Dodáváme do nejvíc presižních značek a firem v oblasti catering a pohostinství a spolupracujeme s kuchaři a gurmánskými obchody oceněnými michelinskými hvězdami a vytváříme našim zákazníkům služby šité na míru. 

 

Kořeny

Kdysi jednou  byl jeden muž jménem Spyridon, známý jako “snílek”, muž, který se celý život věnoval své rodině a lásce k přírodě a péči o své stromy.

Se svým řeckým původem se usadil v malém venkovském městečku San Ferdinando di Puglia, které se nacházelo poblíž většího města Barletta. A zde vytvořil sytý a voňavý olej s krásnou zelenou chutí.

Tento muž byl můj dědeček. Po něm jsem zdědil spoustu věcí. Nejprve jméno, a poté vášeň pro zemědělství a cestování. Ale víc než cokoliv jiného mě naučil věřit ve své sny.

A zde začíná můj příběh. Mezi stopami po jeho krocích, kterými mě opustil, v tomto krásném italském kraji  Apulia (Puglie). Je to zásobník nezapomenutelných dob vynikajících olejů, starodávných vín, sýrů a ovoce.

Tady začínají a sem, po několik letech strávených propagací té nejlepší italské módy a designu po celém světě, se vrací moje kroky. Jakmile jsem pochopil nesmírnou hodnotu pokladu, který mi ukázal můj dědeček. Od toho momentu bylo mou největší touhou poznat a seznámit se s olejem a dalšími delikatesami této země, země dědy Spyridona a táty Nicoly, a předat toto poznání všem, kteří hledají kvalitu bez kompromisu. Těm, kteří milují dobré jídlo a starají se o svou pohodu.

Z této osobní ambice, z hlubokého respektu k těmto kořenům a touhy vidět, jak rostou a stávají se většími, se zrodila společnost OILALÁ.